ZESTAW DLA MIŁOŚNIKÓW JEŹDZIECTWA - Serce dla dwójki...

Opublikowano: 2021-10-20 05:26, Numer artykułu: 43969 , Autor: K.Arsoba

Kochani!!!

Wystawiamy na licytację wyjatkowy, unikalny, oryginalny - ZESTAW DLA MIŁOŚNIKÓW JEŹDZIECTWA ???? - idealny także na prezent ????W skład zestawu wchodzi: Cudowny album, w którym przedstawione są w piękny sposób konie. Zakładka KONIK - nikt jeszcze takiej nie ma, bo została wykonana własnoręcznie przez PRZYJACIELA naszej szkoły, Skarpetki z motywem jeździeckim, Ten wyjątkowy zestaw może być pięknym prezentem i spełnieniem marzeń nie tylko młodego jeźdzca, ale każdego miłośnika koni i jeździectwa.

Zwracamy się do wszystkich przyjaciół DWÓJKI, absolwentów, uczniów, rodziców, nauczycieli i emerytów!!!!

Nie bądź obojętny wobec NASZEJ wspólnej sprawy, nie trać czasu, LICYTUJ, UDOSTĘPNIJ !!!

Razem możemy więcej!!! Każda podarowana złotówka ma wielką moc! Dołącz do NAS!!!

Link do licytacji: