Z głębokim żalem zawiadamiamy

Opublikowano: 2021-05-19 05:57

14 maja 2021r. zmarł Pan Wiesław Woźniak.

Był absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego. Maturę zdał w 1964r. Jednak ukończenie szkoły nie oznaczało zerwania z nią kontaktu. Wrócił do II Liceum jako nauczyciel chemii i choć później zmienił pracę to jego żona związana była z Dwójką przez 40 lat.
Był jednym z organizatorów Zjazdu Absolwentów z okazji 60. rocznicy nadania imienia Mikołaja Kopernika II Liceum Ogólnokształcącemu, a także redaktorem okolicznościowego wydania krótkiej historii szkoły oraz spisu absolwentów. Aktywnie działał w Stowarzyszeniu Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy.

Wszyscy ogromnie żałujemy, że nie doczekał jubileuszu 100-lecia nadania szkole imienia i składamy serdeczne kondolencje Pani Weronice Woźniak.

Dyrektor Szkoły                                                                                    Prezes Stowarzyszenia
             Mirosława Glaza                                                                                          Piotr Żłobinski