Rozdanie świadectw maturzystom

Opublikowano: 2020-05-30 14:22, Numer artykułu: 27614 , Autor: K.Arsoba

Drodzy Maturzyści,

Rozdanie świadectw absolwentom szkoły odbędzie się 27 maja 2020 r. według następujących zasad:

1. Świadectwa rozdadzą wychowawcy klas trzecich w następujących godzinach:

• Klasa 3a –   8.30 – 10.00 sala nr 3
      • Klasa 3b – 10.00 – 11.30 sala nr 9

• Klasa 3d – 11.30 – 13.00 sala nr 3
      • Klasa 3f –  13.00 – 14.30 sala nr 9

2. Świadectwa będą wydawane alfabetycznie.
      Do szkoły proszę wchodzić pojedynczo, głównym wejściem.
    3. Proszę o przyniesienie książek wypożyczonych z biblioteki, kluczy od szafek itp.
    4. Każdy uczeń musi mieć zakryte usta i nos oraz rękawiczki, a także własny długopis, którym poświadczy odbiór świadectwa.
      Proszę o przychodzenie do szkoły o różnej porze w wyznaczonym czasie, tak, aby nie tworzyła się kolejka oraz o zachowanie dystansu ( 2 m) jeżeli jednak kolejka się utworzy. Ponadto proszę o niegromadzenie się przed szkołą i opuszczanie terenu szkoły zaraz po otrzymaniu dokumentów.
    5. Jednocześnie przypominam, że osoba przebywająca w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych, albo sama objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych odbierze świadectwo w innym uzgodnionym indywidualnie terminie.

Proszę Was również o zapoznanie się z wytycznymi dotyczącymi organizowania i przeprowadzania w 2020 r. egzaminów, które zamieszczone są na stronie szkoły.
Tam też będą pojawiały się kolejne komunikaty związane z egzaminem maturalnym.

Mirosława Glaza