Odbiór świadectw dojrzałości lub zaświadczeń o wynikach egzaminu maturalnego

Opublikowano: 2020-07-29 18:12, Numer artykułu: 30155 , Autor: K.Arsoba

Szanowni Państwo,

przekazuję informacje organizacyjne związane z odbiorem świadectw dojrzałości lub zaświadczeń o uzyskanych wynikach egzaminu maturalnego.

1. Świadectwo dojrzałości lub zaświadczenie o uzyskanych wynikach będzie wydawane 11 sierpnia 2020 r. ( wejście od strony boiska przy sali gimnastycznej)

Harmonogram odbioru świadectw:

9.00 – 10.00 – klasa 3a

10.30 – 11.30 – klasa 3b

12.00 – 13.00 – klasa 3d

13.30 – 14.30 – klasa 3f

Absolwenci odbierają zaświadczenie o wynikach egzaminu maturalnego w sekretariacie szkoły.

2. Proszę wszystkich o punktualność i zachowanie dystansu społecznego.  Przy wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce. Do szkoły można wejść tylko w maseczce/ przyłbicy zasłaniającej usta i nos.

Małgorzata Stemler

wicedyrektor szkoły