II LO i Pedagogika medialna z nowoczesnymi technologiami w edukacji - Studia II Stopnia

Opublikowano: 2021-06-17 16:14, Numer artykułu: 41609 , Autor: K.Arsoba

15 czerwca o godz. 15:00 odbyło się spotkanie Rady kierunku Pedagogika medialna z nowoczesnymi technologiami w edukacji w sali Rady Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Na spotkanie została zaproszona Pani Anna Holec - interesariuszka Wydziału Pedagogiki. Rozmowy dotyczyły współpracy pomiędzy uczelnią wyższą- dokładnie pomiędzy wykładowcami akademickimi i studentami nowego kierunku, mediami –Polskie radio PIK, TVP Bydgoszcz a naszym liceum. Pani Holec przedstawiła propozycje, które spotkały się z zainteresowaniem przedstawicielek mediów, a przede wszystkim Rady Wydziału Pedagogiki na czele z Paniami:

Dziekanem Wydziału Pedagogiki, Kierownikiem Katedry Metodologii Badań i Studiów nad Dyskursem - dr hab. Heleną Ostrowicką, prof. Uczelni - przewodniczącą

Prodziekanem ds. Kształcenia Wydziału Pedagogiki , Kierownikiem Zakładu Dydaktyki - dr Elżbietą Okońską ( prywatnie Mamą naszej tegorocznej absolwentki- Marty Okońskiej z kl. 3f).

Podczas spotkania, które  przebiegało w bardzo miłej atmosferze, Pani Annie Holec została wręczona nominacja - powołanie na funkcję przedstawicielki środowiska pracodawców Rady kierunku Pedagogika medialna z nowoczesnymi technologiami w edukacji - Studia II Stopnia.

O szczegółach współpracy będziemy informować na bieżąco. Być może ktoś z Was, uczniów Dwójki, zainteresuje się nowym kierunkiem na rodzimej uczelni. Filmik promujący nowy kierunek można obejrzeć na YouTubie.