Dla Dwójki POD MŁOTEK

Opublikowano: 2021-05-28 13:50, Numer artykułu: 40841 , Autor: K.Arsoba
Drogi uczniu, rodzicu, absolwencie, nauczycielu i przyjacielu Dwójki!!!

Przekaż starą, lub niepotrzebną złotą i srebrną biżuterię, lub inne przedmioty (sztuczna biżuteria, rękodzieło, książki, pamiątki z podróży), które przeznaczymy na aukcję na rzecz naszej szkoły.

Zebrane środki z licytacji posłużą na zorganizowanie: pozytywnej przestrzeni dla uczniów - w tym wykonanie remontu wyznaczonego miejsca w szkole, zakup mebli, stworzenia galerii uczniów i absolwentów oraz na uświetnienie zbliżającego się 100-lecia naszej Wspaniałej Leciwej Dwójki.

• Dołącz do nas - Wspomóż akcję!!!

• Poczuj się Sponsorem!!!

• Poczuj się Darczyńcą o Złotym Sercu,

• Zmień "Nie da się!" na "Zrobię to!"

• Udostępnij! - jedno kliknięcie nic nie kosztuje, a bardzo pomaga!

Pamiętaj!!! Każda podarowana złotówka ma wielką moc!!!

Przedmioty można przekazywać do Pani Marzeny Światlak, Katarzyny Wuka-Kalaczyńskiej oraz do wychowawców klas. Jeżeli nie jesteś uczniem naszej szkoły możesz przesłać je nawet pocztą na adres II LO im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy, ul. Nowodworska 13, 85-120 Bydgoszcz z dopiskiem Aukcja - Licytacja!

Przekazane przedmioty będą licytowane online przy współpracy z Fundacją Skarbowości im. Jana Pawła II w Bydgoszczy, na ich stronie internetowej, bądź posłużą jako materiał do stworzenia srebrnych ażurowych serduszek także przeznaczonych na licytację.

DZIĘKUJEMY!!